Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
Fibaemeklilik ve Multinet Kampanyaları

Fibaemeklilik ve Multinet Kampanyaları

Fibaemeklilik, Multinet ile farklı zaman dilimlerinde 3 ayrı kampanya tamamlamıştır. Bu kampanyalar ile hem BES birikimlerine değer katıldı hem de Hayat'a dair faydalar oluşturuldu.

Multinet BES Sadakat Projesi

Bu proje dahlilinde Fibaemeklilik Sadakat Emeklilik Planı Multinet Grubu altında Bireysel Emeklilik Sözleşmesi başlatan Multipay kullanıcılarına 200 TL TatlıPara "Hoş Geldin Hediyesi" ve her yıl 3.500 TL'ye kadar TatlıPara "Sadakat Hediyesi" olarak Multinet tarafından hediye edildi.

Multinet Pembe Kurdele Hayat Sigortası

Anneler Günü'ne özel Fibaemeklilik'ten Pembe Kurdele Hayat Sigortası başlatan Multipay kullanıcılarına prim tutarının %25'i kadar TatlıPara hediye edildi.

Multinet Çok Yaşa Hayat Sigortası

Babalar Günü'ne özel Fibaemeklilik'ten Çok Yaşa Hayat Sigortası başlatan Multipay kullanıcılarına prim tutarının %25'i kadar TatlıPara hediye edildi.