Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.'ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At

Otomatik Katılım

1 Ocak 2017 itibariyla Otomatik Katılım dönemi başladı. Peki nedir bu Otomatik Katılım? Artık 45 yaşını doldurmamış tüm çalışanlar, işverenleri tarafından, mevcut bireysel emeklilik sözleşmeleri olmasına bakılmaksızın otomatik olarak sisteme dahil ediliyor.

Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş - Bes Planlarımız

BES Planlarımız

Otomatik Katılım ilgini çekmedi mi? Dilersen geleceğini güvence altına almanı sağlayacak BES Planlarımıza göz atabilirsin.

Detaylı Bilgi

Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş - Otomatik Katılım - OKS

Otomatik Katılım

Otomatik Katılım, özel ve kamu sektöründe çalışan 45 yaşın altındaki her T.C. vatandaşının işverenleri aracılığıyla emekliliklerine yönelik ek tasarruf yapmalarını ve ikinci bir gelir elde etmelerini hedefleyen Bireysel Emeklilik Sistemi’dir.

Diğer adı Zorunlu BES olan bu sistemin en büyük avantajı, devletin bir kereye mahsus olmak üzere 1.000 TL destek veriyor olması.

Otomatik Katılım sistemine dahil olmak zorunlu bir uygulamadır.

Fibaemeklilik, size özel hizmetlerini geliştirmek üzere "Çerez" kullanmaktadır. Sitemizi ziyaret ederek çerez kullanımına onay vermiş olarak kabul edilirsiniz. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikasi sayfamızı inceleyebilirsiniz.