Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.'ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At

Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.

2012 yılında kurulan, sektörün genç ve dinamik oyuncuları arasında yer alan Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş, benimsediği çağdaş hayat sigortacılığı ilkeleri ve müşteri odaklı yapısı ile müşterilerine maksimum fayda sağlayan hizmetler sunuyor.

Biz Kimiz?

Kuruluş yılımız olan 2012'den bugüne Fibaemeklilik olarak müşteri odaklı yapımız ve üstün hizmet kalitesi anlayışımız ile Fiba Grubu çatısı altında köklü bir kültürün mirasçısı olarak Bireysel Emeklilik, Hayat Sigortası ve Sağlık Sigortası alanında faaliyet göstermekteyiz.

1987 yılında Hüsnü M. Özyeğin tarafından kurulan Fiba Grubu, bugün ulusal ve uluslararası piyasaların saygın ve bilinirliği yüksek bir katılımcısı konumunda yer alıyor. Finans başta olmak üzere havacılık, mağazacılık, gayrimenkul, enerji, eğitim ve otelcilik hizmetleri sunan Grup; 12 ülkede, 43 ulustan, 68 şirkette, 12.400 çalışanı ile varlığını başarıyla sürdürüyor.

Doğru Vizyon ve Doğru Strateji ile Hızla Büyüyoruz

Yenilikçi iş modelimiz ile rekabetin yoğun olduğu bir sektörde kısa bir süre içinde hızlı bir büyüme kaydetmeyi başardık ve birçok ilke imza attık.

Büyüme Yolunda İlk Adım: CIV Hayat Sigorta'nın Portföy Devri

Fibaemeklilik olarak 2014 yılı içinde CIV Hayat Sigorta A.Ş'nin tüm portföyünün devraldık. Böylece CIV Hayat Sigorta’ya ait Kredi Hayat ve Birikimli Hayat Sigorta poliçeleri Fibaemeklilik’e aktarıldı.

Sağlam Adımlarla Büyümeye Devam Ediyoruz: Ergo Emeklilik ve Hayat'ın Satın Alınması

2016 yılında Ergo Emeklilik ve Hayat'ın tüm hisselerinin satın alınması ve Ergo Emeklilik ve Hayat A.Ş. müşterilerinin Fibaemeklilik ailesine dahil edilmesi ile sektörde ilk satın almayı gerçekleştirerek büyüme hedefimizi bir adım daha ileriye taşıdık.

Sektörde Bir İlk: Fibaemeklilik Sağlık Sigortası Alanına Adım Attı

Emeklilik sektörünün genç ve dinamik oyuncusu olarak sektörde öncü olma niteliğindeki uygulamalarımıza bir yenisini daha ekledik. Hayat Sigortası alanında gösterdiğimiz başarılı büyüme hamlelerinin ardından Sağlık Sigortası alanında faaliyet göstermeye başladık. Böylece Tamamlayıcı Sağlık Sigortası satan ilk Hayat ve Emeklilik şirketi olduk. 

Dev Büyüme Hamlesi: Groupama'nın BES Portföyünün Devri

2018 yılında Groupama’ya ait Bireysel Emeklilik portföyünü resmen devraldık ve Emeklilik sektöründe ilk portföy devrini gerçekleştirerek kayda değer bir büyüme hamlesine imza attık. Satın alımlarımız ile birlikte geniş bir acente ağına sahip olduk ve 1.5 milyar fon büyüklüğümüz ile sektörde 4 sıra birden yükseldik.

Topluma Değer Katan Projeler Geliştiriyoruz

Fibaemeklilik olarak topluma sağlayacağımız katma değere büyük önem veriyor, toplumun ihtiyaçlarını analiz ederek kurumsal sosyal sorumluluk çalışmaları geliştiriyoruz.

Sosyal sorumluluk yolculuğumuz, ilk olarak Pembe Kurdele Projesi ile başladı.  Kadın kanserleri konusunda farkındalık yaratmak amacıyla yürüttüğümüz proje kapsamında Marks and Spencer iş birliği ile  MEVA - Türkiye Meme Vakfı’na bağışta bulunduk ve  AÇEV - Anne Çocuk Eğitim Vakfı’na bağış sürecimiz günümüzde halen devam ediyor. 

Özenle yürüttüğümüz Pembe Kurdele Projesi ile dünyanın en itibarlı ödül organizasyonlarından biri kabul edilen Best Business Awards 2015’de En İyi Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülü’nün sahibi olmaya layık görüldük.

Yeniliklere Öncülük Ediyoruz

Sigorta ve Emeklilik sektöründe; "Fon Marketi", sektör içi satın alım, portföy devralımı, Online BES satışı, Sağlık Sigortası satışı, BES müşterilerine yönelik fon bilgilendirmeleri gibi pek çok ilke imza atarak öncü rol üstlendik.

Vizyonumuz

Güvenilerek tercih edilen bir Hayat Sigortası ve Bireysel Emeklilik şirketi olmak.

Misyonumuz

Fiba Grubu'nun değerleri ışığında güçlü bir marka olmanın bilinci ile müşterilerin değişen ihtiyaçlarına yönelik etkin finansal çözümler üreterek; kârlı, verimli ve müşteri odaklı hizmetler sunmak.