Bes Yolculuğunda Fibaemeklilik'i seç,
Pegasus'tan BolPuan kazan!

BES'ini Fibaemeklilik'te değerlendir, Pegasus BolBol'da binlerce BolPuan kazan.
Birikimin büyüdükçe puanların da büyüsün.

Ne Kazandırır?

3000 BolPuan
Hoş Geldin Hediyesi
Birikiminin
%1'i kadar BolPuan
her ay Sadakat Hediyesi
Kazandığın BolPuan ile istediğin yere uçarsın!
İlk BolPuan yüklemesi iki aylık cayma süresinin sonunda yapılacaktır. Sadakat hediyesi bireysel emeklilik sözleşmesi yaşadığı sürece her ay yüklenecektir.

BES Birikimlerim Pegasus'ta Ne Kadar BolPuan Kazandırır?

BES birikiminizdeki devlet katkısı hariç toplam tutarı yazarak 1 yıl sonunda kazanacağınız BolPuanı hesaplayabilirsiniz.
TL
Yeniden Hesapla

1 yılın sonunda toplam

15.000 BolPuan

* İlgili aydaki fon büyüklüğü baz alınacaktır.

Kazanmak için bilgilerini paylaş
Seni arayalım

Kişisel verileriniz 6698 sayılı Kişisel Verileri koruma kanunu hükümlerine uygun olarak güvenli ortamda alınmakta ve saklanmakta olup kişisel verileriniz ile ilgili aydınlatma metnine https://www.fibaemeklilik.com.tr/hakkimizda/kisisel-verilerin-korunmasi internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

Fibaemeklilik'te Bireysel Emeklilik Sözleşmesi başlatan Pegasus Bolbol üyelerine, Pegasus'tan 3.000 BolPuan “Hoşgeldin Hediyesi” ve Bireysel Emeklilik Sözleşmesi devam ettiği sürece her ay fon büyüklüğünün%'1'i kadar BolPuan “Sadakat Hediyesi”!

  • Kampanya Pegasus BolBol üyelerine özeldir. Pegasus BolBol üyesi olmayan kişiler bu kampanyadan faydalanamazlar.
  • Kampanyadan yalnızca Fibaemeklilik Sadakat Emeklilik Planı Pegasus Grubu'nda Bireysel Emeklilik Sözleşmesi başlatan Pegasus BolBol üyeleri yararlanabilir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için Pegasus BolBol üyesinin, Fibaemeklilik'te başlattığı Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için bildirdiği cep telefonu numarasının Pegasus BolBol hesabına tanımlı cep telefonu numarasıyla aynı olması gerekmektedir. Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için bildirilen cep telefonu numarasına ait bir Pegasus BolBol hesabı bulunamadığı veya Pegasus BolBol üyeliği için bildirilen cep telefonu numarası ile Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için bildirilen numaranın birbirinden farklı olması halinde, Pegasus Bolbol üyesi, bu kampanya kapsamında belirtilen BolPuanlara hak kazanamayacaktır.
  • Pegasus Bolbol üyesi tarafından Bireysel Emeklilik Sözleşmesi 'nin katkı payı ve emeklilik planında varsa giriş aidatının ödenmesi ve Bireysel Emeklilik Sözleşmesi'nin başlangıç tarihinden itibaren iki aylık cayma süresi sonrası devam etmesi şartı ile, cayma süresinin bitiş tarihini takip eden yedi işgünü içerisinde, Pegasus BolBol hesabına, 3.000 BolPuan Hoşgeldin Hediyesi yüklenir.
  • Yukarıdaki şartları sağlayan Pegasus BolBol üyeleri, Sadakat Hediyesi olarak Bireysel Emeklilik Sözleşmesi devam ettiği sürece, her ay fon büyüklüğünün 1%'i kadar BolPuan hediyesine hak kazanacaktır. İlki Hoşgeldin Hediyesi ile eş zamanlı, devam eden aylar ise ayın ilk 7 işgünü içerisinde, Pegasus BolBol üyesinin hesabına yüklenecektir. Sadakat Hediyesi hesaplamasında, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi'nin fon büyüklüğü, devlet katkısı tutarı dahil edilmeksizin dikkate alınacaktır.
  • Pegasus BolBol üyesinin bu kampanya kapsamında BolPuan'a hak kazanabilmesi için, BolPuan'ın hesabına yatırıldığı tarihte, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi'nin devam ediyor olması şarttır.
  • Yukarıdaki koşulları sağlayan ve birden fazla Bireysel Emeklilik Sözleşmesi olan müşteriler için; 3000 BolPuan “Hoşgeldin Hediyesi” bir kereye mahsus yüklenecek olup, her bir Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için ayrı ayrı “Hoşgeldin Hediyesi” kazanımı olmayacaktır. Sadakat Hediyesi, yukarıdaki şartlar sağlandı ise, her bir Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için ayrı ayrı yüklenecektir.
  • Fibaemeklilik'te daha önce başlatılan bir Bireysel Emeklilik Sözleşmesi olan ve plan değişikliği ile Sadakat Emeklilik Planı Pegasus Grubu'na gelen Pegasus BolBol üyeleri “Hoşgeldin Hediyesi”'nden yararlanamayacak olup “Sadakat Hediyesi”nden yararlanabilecektir.
  • Pegasus ve Fibaemeklilik kampanya koşullarında her zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Bireysel Emeklilik Sözleşmesi'ne yatırılan katkı payı tutarları Emeklilik Yatırım Fonlarında değerlendirilmektedir. Yatırılan katkı payı tutarı ve fon getirisi sözleşmenin fon büyüklüğünü oluşturmaktadır.