Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
GAP Gelecek Sensin

GAP Gelecek Sensin

Fibaemeklilik ve GAP’ten Eğitime Destek Projesi

Fibaemeklilik olarak eğitim sezonunda eğitim hayatını destekleyen büyük projemizi ve işbirliğimizi paylaşmanın heyecanını yaşıyoruz. Şimdi GAP’ten; mağazalarda ve gap.com.tr’de 600 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm müşterilere Ferdi Kaza ve Eğitim Destek Hizmetleri sigorta paketi hediye edilecek.

Gelecek Sensin!

Tüm çocuklar gelecekte hayallerini gerçekleştirebilsin, istedikleri eğitimi alabilsin diye dünyanın en ikonik giyim markalarından biri olan GAP ile bir proje başlattık. Hem beklenmedik kazalara karşı sizi ve sevdiklerinizi güvence altına almak, hem de “Eğitime Destek Hizmetleri’’ ile çocuğunuzun parlak bir geleceğe sahip olmasına katkıda bulunmak amacıyla Ferdi Kaza ve Eğitim Destek Hizmetleri sigorta paketi, GAP’ten 600 TL’lik alışveriş yapan herkese hediye!

Kazanma Koşulları

GAP mağazalarından ya da gap.com.tr adresinden 600 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda GAP tarafından Ferdi Kaza ve Eğitime Destek hizmetleri sigorta paketi hediye kartı kazanırsınız. Kazı kazan kartı içindeki kazı kazan kodunu SMS olarak 3172’ye gönderirsiniz ve ürünüzün sahibi olursunuz.

Bilgilerin doğru alınması için SMS’i aşağıdaki şekilde göndermeniz gerekir.

FIBAHAYAT BASLA >> Boşluk TCKN >> Boşluk AKTİVASYON KODU

Ürün Teminatları

  • 20.000 TL Kaza Sonucu Vefat,
  • 20.000 TL Kaza Sonucu Daimi Maluliyet

Eğitime Destek Hizmetleri

  • Kariyer / Eğitim Koçluğu Danışma Hizmeti
  • Dil Kursları İndirim Hizmetleri
  • Kolejlerde İndirim Hizmeti
  • Yaz Okullarında İndirim Hizmeti

Poliçe Süresi: 1 yıl

Yaş Aralığı: 18 – 70

KAMPANYA SÜRESİ: 23.09.2020 - 04.10.2020