Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
Fibaemeklilik ve Vodafone Mobil Ödemeyle Seyahat Sağlık Sigortası Devri

Fibaemeklilik ve Vodafone Mobil Ödemeyle Seyahat Sağlık Sigortası Devri

Fibaemeklilik Seyahat Sağlık Sigortasını, 49 TL’den başlayan fiyatlar ve mobil ödeme seçeneğiyle Vodefone’lularla buluşturmaktayız.

Projemiz, teknolojinin gücünü arkasına alarak müşterilere çok daha pratik ve hızlı bir kullanıcı deneyimi yaşatmayı amaçlamaktadır. Vodafone’lular, “Vodafone Yanımda Uygulaması” üzerinden vize işlemleri sırasında zorunlu olarak talep edilen ve yurt dışı seyahatleri sırasında güvence sunan Seyahat Sağlık Sigortası’na, kolayca yönlendirilip birkaç adımda sahip olabilmektedirler.

Yurt dışına çıkmadan önce “Bankadan mı halletsem yoksa online olarak mı satın alsam?” diye düşündüren Seyahat Sağlık Sigortası, Vodafone ile geliştirdiğimiz projeyle son derece pratik bir çözüme kavuşmaktadır. Teknolojinin gücünü sonuna kadar kullanan “Vodafone Yanımda” uygulaması üzerinden, Fibaemeklilik’in Seyahat Sağlık Sigortası ürününe en hızlı yoldan ulaşacağınız şekilde size sunarken beraberinde birçok kolaylık da sağlamaktadır.

Yurt dışı seyahati sırasında oluşabilecek acil sağlık sorunlarına karşı güvence

Kullanıcı deneyiminin rahatlığını önemseyen Vodafone Yanımda Uygulaması’nda Fibaemeklilik tarafından sunulan Seyahat Sağlık Sigortası, sizi yurt dışı seyahati süresince yaşanabilecek acil sağlık sorunlarına karşı teminat limitleri çerçevesinde güvence altına alır. Bu teminatlar; Tıbbi Bilgi ve Danışmanlık, Ayakta ve Yatarak Tıbbi Tedavi, Sigortalının Tıbbi Nedenlerle Nakli veya Seyahati ve Sigortalının Vefatı Halinde Cenazenin Tıbbi Şartlara Uygun Olarak Nakli gibi önemli işlemleri kapsar. En fazla 16 gün yapılan Fibaemeklilik Seyahat Sağlık Sigortası’ndan, yaş sınırı olarak 15 gün ila 80 yaş aralığındaki kişiler faydalanabilir.

“Yurt Dışı Kullanım Rehberi” sayfasından ulaşabilirsiniz

30.000 Euro limitli Fibaemeklilik Seyahat Sağlık Sigortası’na Vodafone “Yanımda” Uygulaması içerisinde bulunan “Yurt dışı kullanım rehberi” başlığından tek tıkla ulaşılabiliyor. Ayrıca bu sigortayı yurt dışı seyahatine çıkmadan önce 49 TL’den başlayan fiyatlarla birkaç adımda satın almanız mümkün.