Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
Fibaemeklilik ve Pegasus Hava Yolları’ndan BolBol Kazandıran Kampanya

Fibaemeklilik ve Pegasus Hava Yolları’ndan BolBol Kazandıran Kampanya

Fibaemeklilik olarak yenilikçi duruşumuzu ve müşterilerimize ayrıcalıklar sunmanın bize verdiği heyecanı yansıtan farklı projelere imza atmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Pegasus Hava Yolları ile yürüttüğümüz kampanya; Pegasus BolBol üyesi olup Fibaemeklilik Bireysel Emeklilik Sözleşmesi başlatanlara özel, Pegasus’tan binlerce BolPuan hediyesi içermektedir.

Fibaemeklilik ile Şimdi Daha da Çok BolPuan!

Güncel Kampanya
Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 29.03.2022 - 18.10.2022

BolBol üyeleri, Fibaemeklilik ve Pegasus iş birliği ile yeni kampanya döneminde Hoş Geldin Hediyesi olarak 3000 BolPuan yerine artık 4000 BolPuan kazanıyor. 29 Mart 2022 itibarı ile başlayan yeni dönemde 4000 BolPuan avantajı yanı sıra her ay fon büyüklüğünün %1’i kadar BolPuan “Sadakat Hediyesi” de kampanya süresince Pegasus tarafından üyelerin BolBol hesaplarına yüklenmeye devam ediyor.

Hem %30 Devlet Katkısından hem de BolPuan’lardan yararlanmak için harekete geç. Ayrıca unutma; 18 yaşından küçüklere BES yaptırmak mümkün!

Güncel kampanya detaylarına şimdi ulaşabilirsin.

Kampanya Detayları

BES Yolculuğunda Fibaemeklilik’i Seç, Pegasus’tan BolPuan Kazan!

Geçmiş Kampanya
Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 05.12.2019 – 28.03.2022

Fibaemeklilik Sadakat Emeklilik Planı Pegasus Grubu’nda Bireysel Emeklilik Sözleşmesi başlatan Pegasus BolBol üyelerini, binlerce BolPuan kazandıran ayrıcalıktan yararlanma fırsatı bekliyor. Bu fırsat sayesinde Pegasus BolBol üyelerine “Hoş Geldin Hediyesi” olarak 3.000 BolPuan verilmektedir. Ayrıca Bireysel Emeklilik Sözleşmesinin devam etmesi durumunda her ay sözleşme fon büyüklüğünün %1’i kadar BolPuan “Sadakat Hediyesi” de kampanya süresince Pegasus tarafından üyelerin BolBol hesaplarına yükleniyor. Kampanya boyunca Pegasus BolBol üyeleri, BES’ini Fibaemeklilik’te değerlendirerek, Pegasus BolBol’da binlerce puan kazanıyor.

Pegasus BolBol üyelerinin kampanyadan faydalanmak için yapmaları gereken tek şey ise Fibaemeklilik Sadakat Emeklilik Planı Pegasus Grubu altında BES sözleşmesi başlatmak. Bireysel Emeklilik Sözleşmesini başlatmak isteyenler aşağıdaki link üzerinden bilgilerini bizimle paylaşabilir. Böylece Fibaemeklilik Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz, başvurunun geçerli olduğu süre dahilinde katılmak isteyenlere en kısa sürede erişim sağlayacaktır.

Kampanya detayları ve sözleşme başlatmak için hemen tıkla!

Proje Ortağımız Pegasus Hava Yolları Kimdir?

1990 yılında havacılık sektörüne giriş yapan Pegasus Hava Yolları, 2005’te ESAS Holding tarafından satın alınarak düşük maliyetli iş modelini benimsedi. Türkiye’nin lider düşük maliyetli hava yolu olan Pegasus, hava yolu ile yolculuğun herkesin hakkı olduğuna olan inancıyla ve uyguladığı “low cost (düşük maliyetli hava yolu)” modeliyle misafirlerine uygun fiyatlı ve genç uçaklarla seyahat etme imkânı sağlıyor. 2018 itibarıyla “Türkiye’nin Dijital Hava Yolu” söylemiyle faaliyet gösteren Pegasus, misafirlerini 39’u yurt içinde, 70’i yurt dışında olmak üzere toplam 42 ülkede 109 noktaya ulaştırıyor; İstanbul Sabiha Gökçen üzerinden Türkiye ile Avrupa, Kuzey Afrika, Ortadoğu, Rusya, Orta Asya arasında bağlantılı uçuşlar gerçekleştiriyor. Pegasus, misafir deneyimini odak alan yaklaşımıyla onların seyahat deneyimlerini kolaylaştıracak dijital teknolojiler ve benzersiz yenilikler sunuyor.

Pegasus BolBol Nedir?

Pegasus ile yürüttüğümüz kampanyanın içeriğinde de bahsettiğimiz Pegasus BolBol, Pegasus HavaYolları’nın uçuş programıdır. BolBol Uçuş Programı’na sadece cep telefonu numaranla ücretsiz üye olabilir, her uçuşundan ve iş ortaklarından yaptığın harcamalardan yüzlerce BolPuan kazanabilir, BolPuanlarını biriktirip ödül biletler kazanabilirsin.