Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
Fibaemeklilik ve FibaRetail M&S, GAP Kampanyaları

Fibaemeklilik ve FibaRetail M&S, GAP Kampanyaları

BESy

GAP Mağazalarında BESy

Fibaemeklilik, güvenli yarınlara çocuklarımızı hazırlaken birikime dair bilinçlendirme faaliyetlerini de beraberinde yürütmektedir. Çocukların birikimli yarınlarına destek olmak için Fibaretail Grubuna ait GAP Mağazaları işbirliği yaparak BESy BES paketinin 250 TL katkı payı GAP'ten hediye olacak şekilde bir kampanya yaptık. Aynı zamanda BESy ile birikim yapan katılımcılarımız bu BES Plan özellikleriyle AÇEV'e destek sağladı. Eğitim ihtiyacı bulunan bir annenin hayatına destek sağladı.

Pembe Kurdele

Kanser Ayı Ekim’de Hediye Sigorta ve Kazı Kazan Kartı Projesi

Ekim ayına özel, yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinize Fibaemeklilik Pembe Kurdele Hayat Sigortası, Marks&Spencer ‘dan hediye!

Aynı zamanda KAZI - KAZAN PROJESİ de bu kampanya dahilinde bir ilke imza attı. M&S müşterilerine alışveriş sonrasında kendilerine hediye edilen Kazı Kazan kartındaki kodu SMS ile göndermeleri sonrasında Pembe Kurdele Hayat Sigortası poliçeleri oluşturularak anında SMS ile bilgilendirme yapıldı. Prim ödemesi M&S tarafından yapıldı.

KAMPANYA BİTİŞ SÜRESİ: 20.10.2020

Ferdi Kaza

Yeni Yıla Başlarken Kazalara Karşı Güvence

Fibaemeklilik, Fibaretail Grubundan Marks & Spencer ile birlikte yeni yıla özel bir kampanya başlattı. 1.000 TL ve üzeri alışveriş yapan mağaza müşterilerinin hepsine 20.000 TL teminatlı Ferdi Kaza Sigortası ve Online Diyetisyen hizmeti, Kazı Kazan kartları ile hediye edildi.

APP

Fibaemeklilik ile Sevdiklerinize Güvence

FibaRetail (M&S ve GAP) Mobil Uygulamaları içinden Pembe Kurdele Hayat Sigortası ve Mutlak Eğitim Plus Hayat Sigortası sunuldu. Fibaemeklilik'ten Pembe Kurdele Hayat Sigortası ve Mutlak Eğitim Plus Hayat Sigortası alan App kullanıcılarına prim tutarının %35'i kadar puan hediye edildi.