Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
Yeni Projemiz Chippin

Yeni Projemiz Chippin

Fibaemeklilik ve Chippin’den Yenilikçi Bir İş Birliği : Mobil Ödedikçe geri kazandıran kampanya

Fibaemeklilik olarak teknoloji odaklı ve inovatif çözümleri müşterilerimizle buluşturuyoruz. Bu kapsamda Koç Topluluğu şirketlerinden Tanı’nın mobil ödemeye dayalı sadakat programı Chippin ile müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak ve onlara ayrıcalıklar sunmak için iş birliği gerçekleştirdik.

Fibaemeklilik ve Chippin iş birliği kapsamındaki kampanyamız için ilk ürünümüz Fibaemeklilik Fibalı Yaşam Sigortası Plus ile hem kendini hem de sevdiklerini güvence altına alırken, %25 Chippin geri kazanabilirsin.

Ayrıca, gıda, beyaz eşya, kişisel bakım ve daha pek çok alışverişten kazanılan Chippinler ile Fibaemeklilik Fibalı Yaşam Sigortası Plus satın alabilirsin.

20 Temmuz’da hayata geçirdiğimiz iş birliği ile Chippin müşterileri Chippin uygulaması üzerinden Fibaemeklilik mobil satış ekranlarına kolayca erişim sağlayarak Fibaemeklilik Fibalı Yaşam Sigortası Plus’ı kolayca satın alırken, varsa bu işlemlerinde Chippin üye iş yeri olan 300’den fazla markadan yaptıkları alışverişlerden kazandıkları Chippinler ile alışverişlerini tamamlayabilirler. Aynı zamanda Fibaemeklilik Fibalı Yaşam Sigortası Plus’ı satın aldıktan sonra kazandıkları %25 Chippin’i diledikleri Chippin noktasında kullanabilirler.

Chippin Nedir?

Hayatının her noktasına dokunan pek çok markada kampanya ve avantaj sunan, mobil ödedikçe geri kazandıran alışveriş uygulamasıdır.

Chippin ile temassız ve ödeme limitine takılmadan mobil ödeme yapılabilir. Ücretsiz olan uygulama Android ve IOS platformlarından indirilebilir ve kazanılan Chippinler, istenilen herhangi bir Chippin noktasında harcanabilir, nakde çevrilebilir veya arkadaşlar ile paylaşılabilir.

Chippin Hakkında

Koç Topluluğu şirketlerinden Tanı’nın markası Chippin 2.500’den fazla üye iş yeri noktasında Chippin’le mobil ödeme yapan kullanıcılarına alışverişlerinin bir kısmını geri kazandıran Türkiye’nin ilk mobil ödemeye dayalı sadakat uygulamasıdır.

www.chippin.com

KAMPANYA GEÇERLİLİK TARİHİ: 20.07.2020 - Aktif