Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
Fibaemeklilik ve Perakende Zincirinin Lider Firmalarından CarrefourSA ile Yüzlerce Puan Kazandıran Kampanya

Fibaemeklilik ve Perakende Zincirinin Lider Firmalarından CarrefourSA ile Yüzlerce Puan Kazandıran Kampanya

Sektöre yenilikçi vizyonu ile ayrıcalıklı projeler sunan Fibaemeklilik, Türkiye’de organize perakende sektörünün lider markası CarrefourSA ile birlikte yeni bir projede buluştu.

Birikimin Fibaemeklilik’te Olsun, CarrefourSA’da Sepetin Dolsun!

Bu çalışma çerçevesinde Fibaemeklilik’te Sadakat Emeklilik Planı CarrefourSA Grubu’nda Bireysel Emeklilik sözleşmesi başlatanlar CarrefourSA’dan, CarrefourSA mağazalarında kullanabilecekleri hem 200 TL değerinde Hoş Geldin Hediyesi hem de her ay yüzlerce TL Puan Sadakat Hediyesi kazanma hakkına sahip olmaktadır.

Minimum 10.000 TL fon büyüklüğü için her ay 5 TL’den başlayan Sadakat Hediyesi, birikim büyüdükçe artmaya devam eder ve katılımcı tarafından elde edilen birikim, CarrefourSA alışverişinde de değerlenir.

CarrefourSA Kart sahiplerinin kampanyadan faydalanmak için yapmaları gereken tek şey Fibaemeklilik Sadakat Emeklilik Planı CarrefourSA Grubu altında BES sözleşmesi başlatmak.

Böylelikle BES başlatanlar Hoş Geldin Hediyesi ve her ay yüzlerce TL puan kazanma fırsatına sahip olacak.

CarrefourSA Kart Puanlarını kazanmaya hemen başlamak ve web sitemiz üzerinden kampanya süresi dahilinde kampanyaya katılmak için başvuru formunu doldurabilirsiniz. Fibaemeklilik Müşteri Temsilciniz, kampanya süresi boyunca en kısa sürede size dönüş sağlayacak.

Form için tıklayınız

CarrefourSA Hakkında

Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA, 10.500 çalışanı ile “Yeni Nesil Market” vizyonu doğrultusunda 52 ilde faaliyet gösteren 653 marketi, 9 deposu ve online marketi Carrefoursa.com ile taze, kaliteli ve güvenilir şekilde 60 bin çeşit ürünü “Ne Lazımsa” hizmet anlayışı ile günde 500 binden fazla müşterisine ulaştırmaktadır.