Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At
Fibaemeklilik, Ergo Emeklilik ve Hayat’ı Satın Aldı

Fibaemeklilik, Ergo Emeklilik ve Hayat’ı Satın Aldı

Hazine ve Maliye Bakanlığı ve Rekabet Kurulu nezdinde onay süreçleri tamamlanmış olup, 5 Mayıs 2016 tarihi itibariyle Ergo Emeklilik ve Hayat A.Ş’ nin hisseleri % 100 Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş tarafından genel kurul kararı ile satın alınmıştır.

Bundan sonraki süreçte iki şirketin birleşmesi için resmi onay işlemleri başlatılacak olup, şirketlerin Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş adı altında tahmini 2016 yılının son çeyreğinde birleşmesi gerçekleşecektir.

ERGO Emeklilik ve Hayat A.Ş. müşterilerini Fibaemeklilik ailesine dahil ederek büyüme hedefimizi bir adım daha ileri taşıyoruz. Fibaemeklilik olarak bugüne dek olduğu gibi bundan sonra da butik fon yönetimi ve özel müşteri hizmeti anlayışımızı sürdürerek sektörümüzde sağlam adımlarla büyümeye devam edeceğiz.