Aklında Soru Kalmasın!

Eğer aramaların sonuçsuz kaldıysa, talebini karşılamıyorsa veya farklı biz çözüm arayışındaysan, biz sana ulaşalım.

Teşekkürler, Ahmet

Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye göstermiş olduğun ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz en kısa süre içerisinde sana en uygun çözümü sunabilmek adına, vermiş olduğun telefon numarası üzerinden seninle iletişime geçecek.

Ürünlere Göz At

Fiba Grubu

Fiba Holding, 1987 yılında Hüsnü M. Özyeğin tarafından kurulmuştur.

Yaklaşık 32 yıldır varlığını sürdüren Fiba Holding, 12 ülkede faaliyet göstermekte olup 97 firma ve 16.500 üzerinde çalışanı bulunmaktadır. Ayrıca bugün, ulusal ve uluslararası piyasaların saygın ve bilinirliği yüksek katılımcıları arasında yer alarak finans ve finans dışı alanlarda faaliyet gösteren, marka değeri yüksek iştiraklerden oluşan yatırım portföyüne sahiptir.

Fiba Holding'in finans sektöründeki yatırımları bankacılık, leasing, faktoring, sigortacılık, varlık yönetimi ve özel sermaye fonu; finans dışı yatırımları ise  perakendecilik, gayrimenkul yatırımları, eğitim, yenilenebilir enerji ve otel yatırımlarından oluşmaktadır.

Finans sektöründe Fibabanka ile sigorta sektöründe ise Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. ile faaliyet göstermekte olup, enerji alanında Fina Enerji’nin, eğitim alanında Özyeğin Üniversitesi’nin, otelcilik alanında Swiss Otel’in, perakende alanında ise Marks & Spencer, GAP ve Banana Republic mağazalarının sahibidir.