Bireysel Emeklilik Sistemi Hayat Sigortası Saglık Fibaemeklilik Online İletişim

İnternet Şubesi

İK Politikamız

İnsan Kaynakları

İK Politikamız

Türkiye'nin önde gelen gruplarından Fiba Grubu, ulusal ve uluslararası alanda kazandığı başarıları ve saygınlığı seçkin ve uzman insan kaynağına borçludur.

Fiba Grubu'nun en genç şirketi Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.'nin de en önemli ve büyük sermayesi insan kaynağıdır.

Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş., uzmanlaşmış ve işine tutkuyla bağlı çalışanları sayesinde faaliyet gösterdiği alanda rekabet etmeye, büyümeye ve katma değer üretmeye devam edecektir.

Fiba Grup Değerleri

Liderlik ve Yetkilendirme

Bizim için en önemli unsur insan kalitesidir. Çalışanlarımıza ellerinden gelenin en iyisini yaratabilmeleri için inisiyatif alma yetkisi veririz.

Saygı ve Takım Çalışması

Kendimize ve başkalarına karşı saygımız sonsuzdur ve ekip çalışmasını ve büyümeyi teşvik eden ortam yaratmak için özen gösteririz.

Şeffaflık

Hissedarlarımıza karşı sorumluluk sahibiyiz ve onları etkileyebilecek eylemlerimizin, kararlarımızın, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin sorumluluğunu üstleniriz.

Verimlilik ve Dinamizm

Çalışanlarımızın, hızlı değişen iş koşullarına uyum sağlamada dinamik ve iş konularını ele almadaki yaklaşımlarında verimli ve etkili olmalarını bekleriz.

Üstün Hizmet Kalitesi

Grubumuzun gelişimi altında yatan temel neden, müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını karşılamak için mükemmel hizmet sunma konusuna sürekli verdiğimiz önemdir.

Toplum

Birçok alanda sosyal sorumluluk projesine katılarak topluma katkıda bulunmak için elimizden geleni yapmaktayız.

Bu değerleri paylaşabilecek, özgüveni yüksek, kaliteyi yaşam tarzı olarak benimsemiş, mesleki ve kişisel gelişime önem veren, yetenekli adayları bu dinamik ve güçlü yapıda yer almaya davet ediyoruz.

Şirketimize aşağıdaki bölümden başvuruda bulunabilir ve Fibaemeklilikli olmanın ayrıcalığına kavuşabilirsiniz.

Sizi tanımaktan büyük mutluluk duyacağız.

BAŞVUR
Biz Sizi Arayalım

E-Bülten Üyeliği

+

© Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Tüm Hakkı Saklıdır Gizlilik Politikası Kullanıcı Sözleşmesi