Bireysel Emeklilik Sistemi Hayat Sigortası Saglık Fibaemeklilik Online İletişim

İnternet Şubesi

Güncel Haber ve Duyurular

Haberler ve Bilgilendirmeler

Haberler ve Bilgilendirmeler

Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Emeklilik Yatırım Fonlarında Birleşme Duyurusu

 SPK’nın 07/06/2017 Tarih ve 12233903-310.01.06-E.7070 Sayılı izni ile 14/07/2017 tarihinden itibaren;

  • Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. İkinci Katkı Emeklilik Yatırım Fonu, Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Katkı Emeklilik Yatırım Fonu bünyesinde birleştirilecek olup, yeni fon unvanı Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Katkı Emeklilik Yatırım Fonu olacaktır.

 

  • Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Gelir Amaçlı Kamu Borçlanma Araçları Emeklilik Yatırım Fonu, Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Gelir Amaçlı İkinci Kamu Borçlanma Araçları Emeklilik Yatırım Fonu bünyesinde birleştirilecek olup, yeni fon unvanı Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Borçlanma Araçları Emeklilik Yatırım Fonu olacaktır.

 

  • Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Gelir Amaçlı Esnek Emeklilik Yatırım Fonu, Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Esnek Emeklilik Yatırım Fonu bünyesinde birleştirilecek olup, yeni fon unvanı Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Birinci Değişken Emeklilik Yatırım Fonu olacaktır.

 

  • Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Para Piyasaları Likit Kamu Emeklilik Yatırım Fonu, Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Likit Esnek Emeklilik Yatırım Fonu bünyesinde birleştirilecek olup, yeni fon unvanı Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Para Piyasası Emeklilik Yatırım Fonu olacaktır.

 

Detaylar hakkında katılımcılara duyuru metnini inceleyebilirisniz.

Duyuru Metni için tıklayınız

Geri
Biz Sizi Arayalım

E-Bülten Üyeliği

+

© Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Tüm Hakkı Saklıdır Gizlilik Politikası Kullanıcı Sözleşmesi