Bireysel Emeklilik Sistemi Hayat Sigortası Saglık Fibaemeklilik Online İletişim

İnternet Şubesi

Fonlar Nasıl Yönetilmektedir?

Bireysel Emeklilik Sistemi

Fonlar Nasıl Yönetilmektedir?

Bireysel emeklilik hesaplarına ödenen katkı payları, seçtiğiniz emeklilik yatırım fonlarında profesyonel fon yöneticileri tarafından yönetilmektedir.

Herhangi bir fon dağılımı tercihinde bulunmayan katılımcıların birikimleri, dahil olunan plan kapsamında sunulan standart fonda yatırıma yönlendirilir.

Fibaemeklilik olarak farklı tasarruf araçlarına ve katılımcıların yatırım tercihlerine yönelik çeşitli emeklilik yatırım fonları sunuyoruz. Fonlarımız Fiba Portföy Yönetim A.Ş. uzman kadrosu tarafından yönetilmektedir.

Emeklilik fonlarımız portföy yönetimi şirketleri tarafından yönetilirken, Fibaemeklilik olarak bilimsel çalışmalar sonucu müşterilerimizin yaşına ve risk algısına göre emekliliğe kalan süre zarfında hangi fon dağılımında olması gerektiği konusunda danışmanlık veriyor, öneride bulunuyoruz.

Fibaemeklilik olarak, bu çalışma ile küçük birikimleri uzun vadede kabul edilebilir büyüklüklere çıkartmak için yol gösteriyor, sistemde var olan yılda 6 kez fon değiştirme hakkını en doğru şekilde kullanmaları için müşterilerimize doğru zamanda en doğru tavsiyeyi vermeyi hedefliyoruz.